Wszyscy Jesteśmy Równi - Świat Absurdu który Nas Otacza.

Życie Rencisty , Bezrobotnego i Emeryta w Absurdzie Życia Współczesnego

Ogłoszenie

Witamy na Forum Zapraszamy wszystkich do pisania. Bardzo Proszę o Niewstawianie Reklam. Na FORUM.

#1 2011-09-12 00:27:17

 Irena Anna

Admin

7029924
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-04-28
Posty: 270
Zainteresowania / hobby : Kocham wszystkie zwierzęta
WWW

O Małej Koteczce

                      O małej kotce o imieniu Majka

Bardzo źli ludzie zabrali mnie i moje rodzeństwo od naszej mamusi i porzucili .Było nam zimno i mieliśmy
puste brzuszki tak strasznie tęskniliśmy za mama .Ale niestety mamy już nie było .
Byłam bardzo głodna zaczęłam szukać mamy miał miał miał gdzie mama jestem głodna i jest mnie zimno .I tak oddaliłam się od mojego rodzeństwa .I nagle spadłam gdzieś w duł .Strasznie się wystraszyłam bo tam było ciemno i zimno i nie było mamy ani jej ciepłego mleczka .tak strasznie płakałam nie wiem jak długo aż nie miałam sil nawet miałczeć. Nagle poczułam że jakaś duża ręka ludzka mnie podnosi z zimnej podłogi i podaje gdzieś wysoko z kąt spadłam .Tam druga ręka mnie wzięła i przytuliła do siebie ,było ciepło i miło . potem zaniesiono mnie do domu postawiono na jakimś blacie i dano wody o jak mnie się chciało pić wsadziłam pyszczek do wody i piłam piłam i piłam ale byłam głodna i to strasznie głodna od paru dni nie piłam mleczka tak strasznie w brzuszku burczało . Postawili mi miseczkę z jedzeniem ładnie pachniało ale ja nie umiałam tego jeść
ja chciałam mleczka takiego ciepłego od mamusi . Siedziałam i patrzyłam na jedzenie i na osoby które mnie się przyglądały .W pewnym momencie Pani podstawiła mnie pod pyszczek coś co przypominało cycuszek mamusi złapałam pyszczkiem i z tego poleciało ciepłe mleczko no nareszcie się najadłam .Ale byłam szczęśliwa i zadowolona że mam pełen brzuszek .Ale co to woda ciepła ale mnie mokro ale ulga te wstrętne pchły które mnie gryzły odpadają od mnie ale ulga .Zostałam wykąpana i to w kilku wodach ale ulga pcheł już na mnie niema pełen brzuszek i tak przyjemnie i ciepło .No chyba będzie mnie tu dobrze .I tak zostałam dano mnie imię Majka
Oprócz mnie są jeszcze w domu dwa koty Mimi i Kuba i jest pies o imieniu Lalka .Ale jest mnie tu dobrze dostaje mleczko z butelki ciepłe i smaczne .Znalazłam dom i swoich ludzi którzy mnie przyjęli do swojego domu .Teraz jestem już szczęśliwą małą kotką o imieniu Majka .Biegam i rozrabiam po całym mieszkaniu.


Jestem taka jaka jestem i inna nie będę .
http://www.11street.pl/vardata/gify/aniolki/aniolki026.gifhttp://www.11street.pl/vardata/gify/kwiaty/kwiaty095.gif

Offline

 
Witamy na Forum Świat jest taki piękny , a ludzie tego nie doceniają. Nasze życie mamy w naszych rękach .

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zm.pun.pl www.musiccorner.pun.pl www.truckonline.pun.pl www.serenitynt.pun.pl www.headhunters.pun.pl