Wszyscy Jesteśmy Równi - Świat Absurdu który Nas Otacza.

Życie Rencisty , Bezrobotnego i Emeryta w Absurdzie Życia Współczesnego

Ogłoszenie

Witamy na Forum Zapraszamy wszystkich do pisania. Bardzo Proszę o Niewstawianie Reklam. Na FORUM.

#1 2015-03-04 17:03:11

 Irena Anna

Admin

7029924
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-04-28
Posty: 270
Zainteresowania / hobby : Kocham wszystkie zwierzęta
WWW

Dla Wszystkich Odwiedzających Moje Forach

Coraz gorzej i gorzej dlaczego w internecie natykam się na oszołomów i takich co mają pod kopułą nie wszystko poukładane po kolei.. Urodziłam się wieki temu bo w 1956 r mając 1 rok i 8 miesięcy zachorowałam na Koklusz a potem okazało się że mam Heine - Medina . I mój koszmar życiowy się w tym momencie zaczął . Matka mnie nie chciała bo się wstydziła dziecka kaleki była młoda wykształcona no i miała 3 zdrowych dzieci . Praktycznie wychowywał mnie ojciec .A że miał żonę i jeszcze 3 dzieci to nie miał co ze mną zrobić więc się tułałam po różnych ośrodkach najwięcej czasu spędziłam u wspaniałych siostrzyczek zakonnych w Zakopanym . Do dziś mam nerwice i nocne koszmary . Całe życie zawsze walczyłam o swoje lepsze życie . Urodziłam i wychowałam 2 dzieci mam 5 wspaniałych wnuków . Ale to co się dzieje teraz w sprawie niepełnosprawnych to totalny kosmos . Wszyscy o coś walczą tylko nie za bardzo wiedzą o co . Porobiły się grupy walczących które się wspierają a na koniec to wychodzi coś takiego że jedni maja drudzy nie mają jedni pod drugimi dołki kopia i zaczynają sobie mówić po imieniu . Totalny odlot Na dzień dzisiejszy to szykuje się jakaś demonstracja ale jak do tej pory nie za bardzo wiem o co . Poruszyłam temat Osób opiekujących się dorosłymi niepełnosprawnymi i wywołałam potężną awanturę na facebooku . Bo przywędrowali rodzice dzieci niepełnosprawnych i zaczęła się jazda Nawet zaczęli mnie straszyć i umoralniać ja naprawdę się nie boję w najgorszym razie powywalam połowę niechcianych a jak będą dalej mnie denerwować to albo po blokuję i będę miała spokój . Zawsze pisałam co chciałam i jak chciałam i nikt nie będzie mnie pouczał ani ustawiał zawsze byłam i jestem wolnym i niezależnym piszącym i nikt nie będzie mnie ustawiał ani dyktował co i jak mam pisać . Wiec jak komuś coś nie pasuje to po prostu niech mnie nie czyta nie musi i niech nie odpisuje dla własnego spokoju bo mogę być nie miła i paskudna .Nie cierpię jak mnie się dyktuje i poucza mam swój rozum i wiem co robię i piszę . Pozdrawiam wszystkich czytających i odwiedzających moje strony .....

Irena Anna C.


Jestem taka jaka jestem i inna nie będę .
http://www.11street.pl/vardata/gify/aniolki/aniolki026.gifhttp://www.11street.pl/vardata/gify/kwiaty/kwiaty095.gif

Offline

Witamy na Forum Świat jest taki piękny , a ludzie tego nie doceniają. Nasze życie mamy w naszych rękach .

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fightingdreamers.pun.pl www.nasza-klasa6a.pun.pl www.narutots.pun.pl www.master-pokemon.pun.pl www.rasengannaruto.pun.pl