Wszyscy Jesteśmy Równi - Świat Absurdu który Nas Otacza.

Życie Rencisty , Bezrobotnego i Emeryta w Absurdzie Życia Współczesnego

Ogłoszenie

Witamy na Forum Zapraszamy wszystkich do pisania. Bardzo Proszę o Niewstawianie Reklam. Na FORUM.

#1 2011-08-09 00:02:23

 Irena Anna

Admin

7029924
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-04-28
Posty: 270
Zainteresowania / hobby : Kocham wszystkie zwierzęta
WWW

Mała Papużka

To Ja Paputka

Wyklułam się z jajeczka w budce gdzie oprócz mnie było jeszcze sześć takich samych papużek.
wszystkie byłyśmy malutkie i bez piórek nie widziałyśmy jeszcze na oczka .Alle czułyśmy ciepło piórek naszych rodziców, którzy nas ogrzewali i karmili. tak było przez pierwsze dni naszego życia po wykluciu się z jajeczek, potem gdy zaczęliśmy widzieć na oczka i dostawaliśmy pierwszych piórek do budki zaglądał człowiek ciesząc się naszym widokiem .W takich sytuacjach nasi rodzice bardzo się denerwowali ale przecież nam nic nie groziło człowiek zaglądał ale nas nie dotykał ani nie straszył tylko patrzył czy wszystkie żyjemy.Rodzice regularnie nas kilka razy dziennie karmili papka która robili z nasionek i warzyw które człowiek codziennie świeże wkładał do klatki .Kiedy już byliśmy na tyle duże i opierzone że rodzice pozwolili nam wyjść z domku do klatki gdzie było widno w przeciwieństwie do domku w którym się wykluliśmy.Klatka była duża miała patyczki ,po których mogliśmy skakać. Rodzice jeszcze dawali nam tą dobra papkę która robili z nasionek i warzyw. Ale zaczęliśmy już same próbować nasionek i warzyw które ludzka ręka wkładała do klatki.Odkrywaliśmy zakątki klatki i zabawki których było sporo w naszej klatce,były huśtawki i piłeczki na sznurkach i wiele innych kolorowych ciekawych zabawek ,którymi się bawiliśmy. Ale pewnego dnia ludzka ręka zabrała mamę i tatę do innej klatki a do naszej klatki przybyły jeszcze trzy nowe papużki takie same malutkie jak my .I tak nas było w sumie dziesięć papużek falistych byłyśmy kolorowe każda z nas miała inne piórka byłyśmy zielone, niebieskie i białe.Ja jestem niebiesko biała i nazwano mnie Dalma . Takie imię wymyśliła dla mnie moja pani .Pewnego dnia wszystkie papużki z klatki, porucz mnie i jednego z kolegów którzy doszli do naszej klatki zostały przełożone do pudełka z dziurkami i nasza pani gdzieś je zabrała już więcej nie widziałam ani mojego rodzeństwa ani dwójki kolegów którzy byli w naszej klatce. Potem się dowiedziałam od jednej z papużek która przybyła do naszej klatki ze moje rodzeństwo oraz moich dwóch kolegów pojechało do sklepu z którego przyszła nowa papużka.
I tak zaczęłam swoje młode życie w klatce z innymi papużkami takimi kolorowymi jak ja.


Jestem taka jaka jestem i inna nie będę .
http://www.11street.pl/vardata/gify/aniolki/aniolki026.gifhttp://www.11street.pl/vardata/gify/kwiaty/kwiaty095.gif

Offline

 
Witamy na Forum Świat jest taki piękny , a ludzie tego nie doceniają. Nasze życie mamy w naszych rękach .

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.starastarego.pun.pl www.zdhbratnieslowo.pun.pl www.ulricknights.pun.pl www.juhichawla.pun.pl www.draw.pun.pl